GÜNCEL YAZI
recent

KAPADOKYA'DA ŞARAP BANYOSU

Kapadokya´da, Museum Hotel´in müşterilerine sunduğu “şarap banyosu” sosyetenin yeni modası oldu.
kapadokya şarap banyosu
Kapadokya'da şarap banyosu moda oldu
Dünyaca ünlü Hollywood starlarının ve sanatçıların vazgeçilmez güzellik ritüeli olarak bilinen şarap banyosuna artık zenginler de büyük ilgi gösteriyor. Museum Hotel, Kapadokya´daki kendi bağlarından ürettiği üzümlerle hazırlanan şaraplarla müşterilerine banyo imkanı da sunuyor.


“Her misafire ikram”
Otel Müdürü Orhan Korkmaz, Kapadokya´nın bereketli topraklarında bizim üzüm bağlarımız var. 8-9 çeşit üzüm yetiştiriyoruz. Bu üzümlerden de kendi şaraplarımızı ve pekmezimizi üretiyoruz. Bu şaraplarımızı misafirlerimize ikram ederken dünyaca ünlü starların dahi güzellik ritüellerinden olan şarap banyosunu misafirlerimize ikram etmeye karar verdik. Gelen misafirlerimize şarap banyosunu hazırlıyoruz, önce bu şarap banyosuna giriyorlar ardından da masajlarını alıp rahatlıyorlar.” diye konuştu.
kapadokya şarap banyosu
Museum Hotel Müdürü Orhan Korkmaz
“Sevgililer Günü için çok rezervasyon var”

Şarap banyosunun sağlık açısından da faydalı olduğunu kaydeden Korkmaz, “Kasları gevşettiği gibi kan dolaşımını hızlandırıyor. Özellikle balayı çiftleri çok seviyorlar. Sevgililer Günü için rezervasyon yaptıran birçok misafirimiz var. Otelimizde üst seviye misafirlerimizi ağırlıyoruz ve onlar da çok rağbet gösteriyor. Sadece şarap banyosu için otelimize gelen misafirlerimiz var. Her bir müşterimize 10 litre şarap kullanıyoruz.” dedi.

Haber: Alpaslan Körükcü


kapadokya şarap banyosu
Kapadokya'da  turistler şarap banyosuna giriyor,  ardından da masajlarını alıp rahatlıyor. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×