GÜNCEL YAZI
recent

DÜNYANIN EN İYİ KÜÇÜK OTELİ KAPADOKYA'DA

Kapadokya Hezen Cave Hotel, 2017 TripAdvisor Travelers´ Choice sıralamasında dünyadaki tüm küçük oteller arasında 16. sırada yer aldı. 
Hezen Cave Hotel, dünyanın en iyi 25 küçük oteli arasına Türkiye´den adını yazdıran tek otel oldu. Kapadokya´da yer alan Hezen Cave Hotel, 2017 TripAdvisor Travelers´ Choice dünyanın en iyi 25 küçük oteli sıralamasında 16. sırada yer aldı. Hezen Cave Hotel, sıralamada yer almayı başaran Türkiye´deki tek küçük otel oldu.


TripAdvisor Travelers´ Choice en iyiler sıralaması, dünyaca ünlü seyahat sitesi tripadvisor.com´un milyonlarca üyesinin her yıl konakladığı 10 binlerce tesise dair bıraktıkları puan ve yorumlar dikkate alınarak belirleniyor. Kapadokya bölgesinde bulunan diğer butik otellerden farklı bir konsepte sahip olan Hezen Cave Hotel´in iç tasarımı tanınmış dekoratör Halide Didem tarafından yapıldı. Otelin eklektik tasarımı misafirlere konforun yanı sıra renkli ve zevkli bir ortam sunarken, hizmet kalitesiyle de Türk misafirperverliğinin en iyi örneklerinden birini yansıtıyor. Hezen Cave Hotel´in üçü suit, dördü superior suit olmak üzere kayalardan oyulmuş toplam 15 odası bulunuyor.  
Kapadokya Hezen Cave Hotel
Kapadokya Hezen Cave Hotel

Kapadokya Hezen Cave Hotel
Kapadokya Hezen Cave Hotel

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×