GÜNCEL YAZI
recent

İnternetten Para Kazanmanın En İyi Yolu

Herhangi bir arama motoruna “internetten para kazanma” yazdığınızda karşınıza yüzlerce site çıkacaktır. Bunların çok azı gerçekten kazandırdığı gibi, önemli bir kısmı vakit harcamaya değmeyecek kadar cüzi miktarlar vermektedir. Anket doldurarak veya reklam izleyerek günde 1 TL kazanmanız bile mümkün değil. Ancak Süper Tavuklar eğlenerek para kazanma olanağı sunuyor.
Süper Tavuklar Nedir?
Süper Tavuklar, online bir çiftlik kurma olanağı sağlayan bir web oyunudur. Metin ve görsel üzerinden ilerleyen bir oyun olan Süper Tavuklar’da temel amaç yumurta üretmek. Satın aldığınız tavuklarla yumurta üretebilir ve bu yumurtalar sayesinde gerçek anlamda para kazanabilirsiniz. Yeni bir oyun olmasına karşın, Türkiye’de en çok para kazanma potansiyeli bulunan oyunlar arasında olduğunu söylemek gerekir.
Sisteme üye olmak ve kazanmaya başlamak için para yatırmanız gerekmez. Ücretsiz üye olduğunuzda hesabınızda belli bir miktar kredi olacaktır. Mevcut krediyle bir tavuk satın alabilir ve yumurta üretmeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte kredi satın alarak tavuk ve depo alanı alabilir, paranızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz.

Süper Tavuklar’ı Avantajlı Kılan Nedir?
Diğer çiftlik oyunlarının aksine, Süper Tavuklar’da seviye atlamak için para yatırmanız gerekmez. Birçok oyunda ücretsiz üyelikle yapabileceğiniz şeyler oldukça kısıtlı. Yem, gübre, alan almak için para ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Süper Tavuklar’da ücretsiz üyelik ile gelen bakiyeyi değerlendirerek büyütebilir ve oyunu devam ettirmek şöyle dursun, ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
Süper Tavuklar, oldukça kolay bir oyundur. Oynamak için yapmanız gereken tek şey hesabınızdaki bakiyeyle ya da para yatırarak aldığınız krediyle tavuk satın almak ve yumurtlamalarını beklemek. Her tavuğun saatlik bir yumurtalama miktarı bulunmaktadır. Elde ettiğiniz yumurtaların %20’sini TL olarak çekebilirsiniz. Minimum limit ise yalnızca 5 TL’dir.
Nasıl Oynanır, Nasıl Kazanılır?
Süper Tavuklar oyunundaki her tavuğun farklı bir yumurtalama kapasitesi bulunuyor. Örneğin Ancona tavuğu saatte 50 yumurta yapar ve 2 tavuk saatte 100 yumurta demektir. Yumurtalardan kredi kazandıkça depo satın alabilir ve alanınızı arttırarak daha çok yumurta alabilirsiniz. Daha çok yumurta ise daha çok kazanç elde etmenizi sağlayacaktır.Çok Bahsettik

işte sitenin adresi www.supertavuklar.com

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×