GÜNCEL YAZI
recent

BİR SİDE KLASİĞİ: HANE OTELLERİ

Hane Otel Side’de uzun yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Bir Side klasiği olarak Hane Otel, uzun yıllar inşaat sektöründe bulunmanın verdiği deneyim ve tecrübe ile Ahmet Fazıl Sezer yönetiminde 1989 yılında kuruldu. Hane-Side Hotel ile otelcilik sektörüne adım atan Hane Otelcilik, müşteri memnuniyetini esas alan, konforlu konaklama ilkesi ve sürekli yükselen çizgisi ile bölgenin öncü turizm kuruluşlarındandır.  


Hane Otel, Side’de birden fazla otel ile hizmet vermektedir. Bunlardan önce de Club Hane Hotel, Konaklı Hane Hotel, Pegas Hane Hotel ve Kolibri Hane Hotellerini işletip devretmiştir. Şuan Hane-Side,  Primasol Hane Family Resort Hotel, Primasol Hane Garden Hotel ve Hane Sun Hotel olmak üzere toplam dört oteli bünyesinde bulundurarak her yıl yaklaşık 15.000 yerli ve yabancı misafire ev sahipliği yapmaktadır. 


Hane Otel işletmesi ayrıca Eskişehir de yaptırmış olduğu  Ahmet Fazıl Sezer İlköğretim Okulu ve Manavgat  Evrenseki de yaptırmış olduğu Hatice Sezer Anadolu Öğretmen Lisesini eğitime açarak bir çok öğrencinin eğitim öğretimini sağlamış ve eğitime de destek vermiştir. Eğitime destek verirken sporu da ihmal etmeyen Hane Oteller zinciri işletmesi, Eskişehirspor ve Evrensekispor’ a da katkılarda bulunarak spor ve eğitime katkılarını sürdürmüş ve sürdürecektir.

 Hane Hotelcilik olarak bizler, otellerimizde konaklayan siz değerli misafirlerimizin konaklama süreleri boyunca eksiksiz bir hizmet almalarını ve tatillerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak için çalışıyor ve sizlerle beraber geçirdiğimiz her gün gelişiyoruz.

Hane Oteller Zincirini incelemek için tıklayınız. Hane Otelleri

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×