GÜNCEL YAZI
recent

UKRAYNA'YA PASAPORTSUZ SEYAHAT BAŞLADI

Türkiye ile Ukrayna arasında imzalanan anlaşmayla, iki ülke vatandaşları kimlik kartıyla karşılıklı ülkelerine seyahat edebilecek.
Başbakan Binali Yıldırım ile Ukrayna Başbakanı Vladimir Groysman, Çankaya Köşkü'nde düzenledikleri ortak basın toplantısında iki ülke arasında pasaportsuz seyahat anlamına gelen anlaşmanın imzalandığını duyurdu.Bir milyon Ukrayna vatandaşının her yıl Türkiye'yi ziyaret ettiğini düşünecek olursak bu anlaşmanın iki ülke vatandaşına da fayda sağlayacak gibi görünüyor.


HERŞEY DAHİL + GİDİŞ DÖNÜŞ 250 EURO
Artık pasaporta çok masraf gider mi diye düşünmeyi bir köşeye bırakmanın vakti geldi. Ukrayna için bu masraf ortadan kalktı. Şu an gidebileceğiniz en ucuz yurt dışı destinasyonu Ukrayna. 1 Haftalık tatil (uçak, otel herşey dahil) ortalama 250 Euro, hiç yurt dışı tecrübeniz olmadıysa burası sizin için en ideal ülke. Rusya ile Ukrayna arasında silahlı çatışmaların devam ettiği tampon bölgelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca Ukrayna'nın başkenti Kiev, Tarihi ve doğa güzellikleri ile sizi bekliyor. Dr. Ahmet CEVATZADE'nin gezginlere rehber olacak Kiev Gezi notlarını buradan okuyabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×