GÜNCEL YAZI
recent

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TATİL - SİDE MANAVGAT

Side, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir tatil yöresidir. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu nedenle de bölgedeki oteller zamanla kendilerini geliştirmiş ve değiştirmiştir. 

Buradaki otellerin en önemli özelliklerinden biri olarak bebek dostu olmalarını sayabiliriz. Bu nedenle Antalya Side bebek dostu oteller bir hayli fazladır denilebilir.


Bebek Dostu Otel Ne Demektir ve İçerisinde Neler Bulunur?
Öncelikle otelin ortak kullanım alanlarında bebeklere yönelik eşyalar yer almaktadır. Örneğin; bebek havuzu ya da otelin restoranında bebeklere yönelik mama sandalyeleri vb. Ayrıca bir otelin bebek dostu olabilmesi için odanızda bebeğinize yönelik küvet olmalıdır. Odanız bebeğinizi ya da çocuğunuzun göz önünde bulunduran otel yönetiminin talimatıyla düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Bebek yatağı, yastığı ve kıyafetleri bulunmalıdır.
Bebeğinizin biberonu, kaşığı için özel sterilizasyon cihazı olmalıdır. Mama ısıtmak için özel ısıtıcı da otel odasında bulunmalıdır. Bebek kıyafetleri için özel olarak üretilen deterjanlar yine bu otellerde kesinlikle olmalıdır. Bebekler için her daim bulunabilecek katı gıdalar otel mutfakları tarafından temin edilmelidir. Ayrıca bebekler için bebek havuzlarının yanında parklar da otelin otoparklarından ayrı bölümlere inşa edilmiş olmalıdır. Aşağı yukarı bebek dostu bir otelde bulunması gereken özellikler bunlardır.

Bebek Dostu Otellerin Fiyat Aralıkları Nasıldır?
Öncelikli Side bebek dostu oteller normallerinden farklı olduğu için günlük fiyatları da farklılık göstermektedir. Ancak bebeğiniz için istediğiniz birçok hizmetin talebe bağlı olduğunu düşünürsek bunları istemek zorunda değilsiniz. Bu da otelde kaldığınız süre boyunca harcadığınız parayı belli bir seviyede tutmaktadır. Ayrıca Side gibi turistik bölgedeki bir otelde kalacağınızı düşünecek olursak bütçenize uygun fiyatları bulacağınızdan eminiz. Erken rezervasyon imkânından yararlanarak yaz ayları için bebek dostu bir otelde yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.
 Gönülrahatlığıyla bir tatil planlıyorsanız, bekliyoruz >  Çağla Tur

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×