GÜNCEL YAZI
recent

EN POPÜLER ALANYA TURLARI

Özellikle de yabancı turistler ülkemize geldikleri zaman ilk olarak yalnızca eğlence amacını gütmüyorlar. Bununla birlikte gittikleri yerlerin kendilerine ait olan kültürlerini en iyi şekilde öğrenmek adına birbirinden farklı turlara katılmayı tercih ediyorlar. 

Onların bu konudaki isteklerinin her geçen gün artması ile birlikte ise artık böylesi turlar gerek yerli gerekse yabancı turistlerin en fazla üzerinde durdukları turlar içerisinde kendine yer bulmakta.


ALANYA HAMAM TURU
Herkesin de bildiği gibi Türk hamamı sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyanın dört bit yanındaki turistlerin en fazla ilgisini çeken konulardan bir tanesi. 
Alanya Hamam Turu ile birlikte günün yorgunluğu hiç olmadığı kadar rahat bir şekilde atılmış olacak. Turun başında 15 dakikalık saunanın sonrasında göbek taşında yatılan 5 dakikada kese atılır, 10 dakika ise köpük masajı yapılır. Masajın hemen sonrasında 20 dakikalık aromatik yağ masajı ile tur tamamlanmış olur.

ALANYA TÜRK GECESİ TURU
Şarap Han Kervansaray’ı, Alanya’ya 10 kilometre uzaklıkta bir lokasyon. Burada yapılmakta olan Alanya Türk gecesi turu bünyesinde profesyonel ekipler tarafından hazırlanmış olan kostümler ile birbirinden farklı halk oyunları, ateş şovları ve oryantal gösteriler yapılmaktadır. Açık büfe akşam yemeğinin yanı sıra soft içecekler de yine tur dahilinde gelecek olan misafirlere sunulmaktadır. Oldukça farklı etkinliklerin bir arada sergilendiği bu tur ile misafirler daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirecekler.ALANYA KAPADOKYA TURU
Alanya’nın yakınlarında yer alan Kapadokya’yı görmek isteyen lakin bu aşamada ne tarz bir tur seçilmesi gerektiğini bilemeyen insanlar, Alanya Kapadokya turu ile birlikte istemiş oldukları turu kolaylıkla seçmiş oluyorlar. İstenilen gün seçenekleri içerisinden yapılacak olan tercihin sonrasında yalnızca Kapadokya değil aynı zamanda bu alanda yer alan diğer bölgeler ile alakalı da çalışmalar yapılmaktadır. Yapılacak olan aktivitelerin bazıları tura dahil bazılarının ise ek ücretli olduğundan bunların hangilerine katılmak isteniyorsa bunlar belirtilerek hiç zaman yitirilmeden katılım işlemleri yapılacaktır. Böylece Alanya’nın güzellikleri keşfedilirken diğer bir taraftan ise çevredeki güzel yerler görülmüş olacaktır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×