GÜNCEL YAZI
recent

SIRADIŞI FESTİVAL CAPPADOX BAŞLIYOR

18-21 Mayıs tarihleri arasında “Dünyadan Çıkış Yolları” temasıyla Volkswagen ana sponsorluğunda gerçekleşecek festivalde, gün doğumu konserleri ile başlayacak etkinlikler, yürüyüşler, yoga, müzik, çağdaş sanat, gastronomi ile devam edecek.

Cappadox'un bu yılki müzik programında Rhye, Emma Shapplin featuring Mercan Dede, Acid Pauli, Kaan Tangöze, Peter Broderick & David Allred Duo, Ah! Kosmos, Kalben, Kuan, Büyük Ev Ablukada, Oceanvs orientalis vs İlhan Erşahin, Dead Combo, Lars Danielsson Duo ft. Gregory Privat, Yasmine Hamdan, Akın Sevgör var.Kapadokya’nın İlham Verici Doğasında Çağdaş Sanat

Küratörlüğünü Fulya Erdemci ve Kevser Güler’in üstlendiği Cappadox 2017’nin çağdaş sanat programını bu yıl ilk kez katılacak sanatçılar şekillendiriyor. Bugünlerde ilk araştırma gezilerini tamamlayan sanatçılar, Cappadox’a özel işbirlikleriyle, mekana özel ve bağlama duyarlı yeni projeler üretecek. Ayrıca Çağdaş Sanat Programı kapsamında flora yürüyüşleri, jeoloji gezisi gibi festivalin diğer alanlarıyla örtüşen farklı deneyimlerin iç içe geçtiği etkinlikler gerçekleştirilecek. Cappadox 2017’ye davet edilen sanatçılar, dünyadan çıkışın kendilerine özgü yollarını alışılmadık öneriler ve hayal kurduran farklı projelerle araştıracak. Ayrıca çağdaş sanat sergisinin, 11 Haziran’a kadar görülebileceğini de belirtelim.Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×