GÜNCEL YAZI
recent

En Geniş Aile Oteli

Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte, aileler tatil planları yapmaya başlamıştır. Bu konuda, genelde sıcak yerler tercih edilmektedir.

Side Aile Oteli Ve Özellikleri
Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte, aileler tatil planları yapmaya başlamıştır. Bu konuda, genelde sıcak yerler tercih edilmektedir. Aileler için önemli olan otel odalarının geniş olması ve konfordur. Bu iki detay göz önüne alınarak otel arayışları içerisine girilir. Aileler için ayrı bir destinasyon özelliği barındıran Side aile oteli, aileler tarafından son dönemlerde oldukça tercih edilmektedir. Bu otelin, doğa ile iç içe olması da ayrı bir ayrıcalıktır. Çocuklu ailelerin sık sık geldiği bir otel konumundadır ve çocuklar için özel tesisler açılmıştır.

Çocukların ve ebeveynlerin rahatlıkla zamanını geçireceği sosyal alanlar da hizmete hazır konumdadır. Otellerin birçoğu benzerlik göstermektedir. Hemen hemen hepsi, 2 şer katlı bungalov tarzı odalar üzerine kurulmuştur. İstek durumunda aileler bu odaları rahatlıkla tercih edebilir. Bungalov odaların özelliği, oda sayısının fazla oluşu ve odaların oldukça geniş olmasıdır. Ayrıca odalar içerisinde bulunan eşyalar da son derece temizdir ve kullanışlıdır. Ziyaretçilere rahat bir tatil imkânı verebilmek için, her bungalova bir görevli tayin edilmiştir. Bu görevliler her gün bungalovların temizlik işlemlerini yaparlar.

Side’de aile oteli denildiği zaman akla direk mükemmel doğa manzaraları gelir. Otel odalarında çıkıldığı zaman, yeşil ile mavinin müthiş uyumu gözler önüne serilir. Side aile oteli, yalnız bungalov odalar ile sınırlı değildir. İstek durumunda yüksek katlı otellerde inşa edilmiştir. Fakat bu otel odaları bungalov olanlara göre biraz daha ufaktır. Ama tek çocuklu aileler de rahatlıkla kalabilir. Odalarda yer alan klimalar ve televizyonlar son üretimdir. Buna ek olarak odalar her 6 saatte bir temizlenmektedir. Otellerin önlerinde plajlar bulunur. Plajların temizliği ve denizin güzelliği de dikkat çeken konular arasındadır. Side’de aile oteli içerisinde yer alan havuzlar da oldukça rağbet gören alanlar arasındadır.

Otellere rezervasyon yapılması için, yazılmış telefonlardan veya maillerden ulaşılabilir. Oteller müşterilerine, her dakika ulaşabilme imkânı vermiştir. Rezervasyon işlemlerinden sonra otellere gelinir ve güzel bir tatil geçirilir. Ayrıca otellerde, çeşitli zaman aralıkları ile turlar düzenlenir. Side'nin tarihi ve kültürel alanları gösterilir. Ailelerin çocukları için de oyun parkları ve oyun salonları açılmıştır. Oyun salonlarında çocukların kişisel gelişimini hedef alan oyunlar oynatılmaktadır. Otellerde bulunan yemekler çoğunlukla açık büfedir. Yapılan yemekler ise her kültüre ve millete hitap eden tarzdadır. Otel çevresinde bulunan tarihi kalıntılar da, buraların tercih edilmesindeki başlıca sebepler arasındadır. Otel fiyatları da kalınan günlere ve kişi sayısına göre değişir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×