GÜNCEL YAZI
recent

SİDE OTEL SEÇİMİ

Antalya’da bulunan Side, aileler için en uygun tatil imkânlarını sunan tatil merkezlerinden biridir. 
Tatil konusunda ailelere uygun tatil merkezlerinin bulunması çok kolay olmamaktadır. Side ise bu konuda en çok tercih edilen tatil merkezlerinden biridir. Ailesi ile birlikte rahat bir tatil yapmak isteyen tatilcilerin ilk tercihi Side aile otelleri olmaktadır. Side aile oteli konusunda oldukça gelişmiş yerlerden biridir. Birçok otel seçeneğini bir arada bulabilmek mümkündür.

Yaz sezonunda en çok rağbet gören Side aile otelleri plaja yakın ve merkezi olan oteller olmaktadır. Bu nedenle otel odaları hızla tükenmektedir. Otel sıkıntısı yaşamak istemeyenler mutlaka 1-2 ay öncesinden otel rezervasyonu yaptırmalıdır. Sidede aile oteli kadar aileler ve muhafazakâr kesim için uygun tatil köyleri de bulunmaktadır. Bu tatil köylerinden birinde kalmak eşsiz bir tatil geçirilmesine yardımcı olacaktır. Side, sadece yaz tatilleri için değil kış tatilleri için son derece uygun bir tatil merkezidir. Özellikle termal su ya da spa gibi özellikleri olan aile otelleri kış tatilleri için vazgeçilmez tercihlerden biri olmaktadır.
Hane Aile Hotel (Family Hotel)

Side’de aile oteli denince akla Side Kum Hotel gelmektedir. Ailesi ile birlikte rahat ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen tatilciler ilk olarak bu otelden rezervasyon yaptırmaktadır. Side’nin en merkezi yerinde bulunan bu otelin birçok özelliği vardır. Spa ve masaj bunlardan sadece bir tanesidir. Konforlu bir tatil geçirmek isteyen ailelerin ilk tercihi olan bu otelde yemekler açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Özel aşçıların yaptığı tüm yemekler üç öğün şeklinde açık büfeden servis edilmektedir. Bu otelin aileler için uygun olmasının en büyük sebebi ise yapılan animasyonlardır. Özellikle çocuklu aileler için vazgeçilmez olan bu eğlenceler büyükler içinde oldukça keyifli geçmektedir.
Aile Otellerinden Seçim Yapmak Çok Kolay

Hane Hotels en çok talep gören bir aile tesisidir. Bu tesis bir otelden çok küçük bir tatil köyü gibidir. Özellikle çocuklu aileler için birçok avantajı içerisinde barındırmaktadır. Havuzları ile meşhur olan Hane Family, çocukları da unutmayarak onlara özel kaydıraklı bir havuz sistemi oluşturmaktadır. Kalınacak olan odalar aileler için son derece uygundur. İçerisinde birçok yatak ve televizyonu bir arada barındırmaktadır.
Oteller harika peki fiyatlar nasıl?

Side otellerinin fiyatları her otel için farklık göstermektedir. Bazı oteller 2 yaşın altında olan çocuklar için ücret almamaktadır. Şehir merkezine yakın olan otellerde fiyatlar biraz daha artış göstermektedir. Gene otelden otele değişmekle birlikte uzun süreli kalımlarda indirimler yapılabilmektedir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×