GÜNCEL YAZI
recent

RUMKALE TEKNE TURU HALFETİ

Şehir hayatı herkes için stresin adı demektir. Şehir hayatından ya da yoğun iş hayatından kurtulmak isteyen herkes kendini su ile buluşturmak istemektedir. İşte bu ihtiyacınıza yetişen Rumkale tekne turu ile ruhunuzu dinlendirirken aynı zamanda yoğun şehir ve iş stresinden kaçabilirsiniz.

Fırat Nehrinin Nazar Boncuğu Mezopatamya tarih, kültür ve sanat denince akla gelen en güzel medeniyetlerden biridir. Fırat ve Dicle arasında bulunan bereketli mezopotamya baraj yapı ile birlikte nehir turlarına olanak sağlamıştır. Fırat nehrinde yapılan Rumkale tekne turu tüm yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.
Yavaş Şehir Halfeti Halfeti'ye geldiğinizde koşturmanıza gerek yoktur çünkü bu şehir yavaş şehirlerarasındaki yerini almış bulunmaktadır. Halfeti'de şehirlerin gürültüsü ve yoğunluğu yoktur. 24 saat bulabileceğiniz tekne turları ile Fırat nehrini gezerken tarihe de tanıklık etme fırsatı bulacaksınız. Sabah 7'den akşam 7'ye kadar her saat başı bulabileceğiniz tekne turları ile Rumkale, Kral kızı mağrası, Savaşan Köyü, Çekem Köyü, Kahtin Köyü, Ehneş Köyü gibi yerlere giderken müzik ve mangalın keyfini çıkarabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Merhaba!

Gezidokya Gezi Rehberimizde Yazar Olmak İster misin ?

Gezi yazılarını, görsellerini info@gezidokya.com mail adresine gönder, Misafir Gezgin Ol !

×